fbpx

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Nazilliliyiz Egeliyiz, Atalarımızın uzun yaşam sırrı yıllarca araştırılmış ve sonunda egenin doğal gıdalarının uzun yaşam hikâyelerinin başrolünde olduğu anlaşılmıştır, keza güzel yurdumuzun her köşesinde de böyle keşfedilmeye muhtaç doğal tatların olduğunu da biliyoruz.

Hatta HZ. MEVLANANIN seyahat namesinde dahi bu güzelliklerin yer aldığı uçsuz bucaksız tarlalarımız ve oradan elde edilen doğal mahsullerinden bahsedilmiştir.

Öyle ki Nazilli’mizde bu konuyu araştırmak için UZUN YAŞAM MERKEZİ bile açılmıştır.

Yöremizin ölüm yaşı ortalaması dünya ortalamasının üzerindedir. Sizce bu bir tesadüf olabilir mi?

Arazinin coğrafi konumu, iklim koşullarını ve toprak yapısını çok iyi biliyoruz. Burada hemen hemen her türlü sebze ve meyve kolaylıkla yetişebilmektedir.

Neredeyse tüm meyve ve sebzelerin doğal atası bu yörede yetişmektedir.

Başında da söylediğimiz gibi, UZUN YAŞAMIN SIRRI ASLINDA TAM DA BU TOPRAKLARDA…

Köyümüz, topraklarımız o kadar meşhurdur ki, çevre illeri geçtik tüm TÜRKİYE’YE zeytinimizi, incirimizi ve birçok mahsulümüzü en doğal haliyle göndererek yöremiz bu konuda ne kadar iyi olduğunu kanıtlamış bulunmaktadır. Ayrıca birçok köylümüz kendilerine özel müşterileri ve onlara sürekli göndermiş olduğu ürünleri de bulunmaktadır.

Biz de buradan yola çıkarak Egemizin birbirinden güzel, taze ve doğru tarımla elde edilen doğal ürünlerini henüz bizlerle tanışma fırsatı bulamamış siz değerli misafirlerimize nasıl ulaştırabiliriz diye düşündük, üzerine çok çalıştık ve DOĞAL FİLE’yi sizler içi oluşturduk.

Egemizin incisi Nazilli olmak üzere köylümüzün ürettiği o enfes tatları sizlere tattırmak ve doğru tarımla elde edilen bu tazecik meyve ve sebzeleri, sizler için yetiştiren köylümüze destek olmak bizim çıkış noktamızdır.

Sepetim (0 öğe)

Alışveriş sepetinde ürün yok.

Sepetiniz
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0
Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliye
prekast,prekast nedir?